Zone'i blogi

Miks tasuks mõnikord eelistada .EU tippdomeeni?

Foto: Shutterstock.

Me teame, et meelepärase domeeninime valimine võib olla aeganõudev tegevus. Kui aga lõpuks nimi välja mõeldud, tuleb veel teha otsus, milline domeenilaiend valida. 

Veebilehe eesmärk on siiski üldiselt jätta külastajale endast usaldusväärne ja professionaalne mulje, mispärast on soovituslik kasutada hea reputatsiooniga tippdomeene. Näiteks lisaks meie kohalikule .EE domeenile on hea valik ka .EU, mis on tuntud Euroopa Liitu ühtseks digitaalseks turuks liitva domeenina.

Miks valida .EU domeen?

.EU domeenil on õige mitu head omadust, miks just nimelt seda eelistada. .EU domeeni kasutades on võimalik enda veebileht viia enam kui 450 miljoni elanikku koondavale turule, tänu millele avaneb sinul kui ettevõtjal avardada enda äritegevust tunduvalt rohkematesse valdkondadesse.

Lisaks heale mainele tähendab .EU domeen automaatselt 25 miljoni ettevõtte jaoks ühiseid standardeid ja tollipiiride puudumist. 

Praegu on võimalus endale .EU domeen soetada eriti hea hinnaga. Nimelt on Zone’is käimas 10-10-10 kampaania, mille raames saab Euroopa tippdomeeni 10 aastaks vaid 10 euroga. Viimane 10 tähendab seda, et tuleks kiirustada, kuna pakkumine kestab 10 päeva ehk 19. novembrini. 

Samuti saab näiteks olemasolevale .EE domeenile lisada täiendava .EU laiendi. See tähendab, et külastajad jõuavad sinu veebilehele nii kohalikku kui ka Euroopa domeenilaiendit kasutades.

Ühtlasi saab juurde haarata ka Pakett I Virtuaalserveri, kusjuures esimesel aastal on hind poole odavam.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.