Android

Android 11 tuli just ametlikult välja. Mis telefonidele see esimesena jõuab?

Android 11.Shutterstock

Pärast kuudepikkust beetatestimist on Androidi järgmine suurversioon nüüd ametlikult väljas, teatab Google. Esimesena jõuab Android 11 Google enda Pixel telefonidele, kuid nimekirjast leiab ka teiste tootjate mudeleid.

Lisaks Google’i toodangule peaks lähipäevil Android 11 jõudma veel järgmistele mudelitele: Xiaomi Mi 10 ja Mi 10 Pro, Oppo X2 ja Reno 3, Realme X50 Pro. Samuti on OnePlus teada andnud, et Android 11 beetaversioon jõuab ametlikult kõigi OnePlus 8 ja 8 Pro kasutajateni.

Kindlasti tuleb lähipäevil veel Android 11 uudiseid ja eeldatavasti peaks uuendus varsti jõudma ka Samsungi ja Huawei tipptelefonidele.

Aga mis on Android 11-s uut? Mida aeg edasi, seda väiksemaks uuendused lähevad ja midagi . Üks suuremaid muudatusi on ilmselt vestluste mugavamaks tegemine: kõik sõnumiäppide teadaanded liiguvad nüüd ühte kohta ja seega on neid lihtsam hallata. Samuti peaks nüüd saama vestlusrakendustes inimestele vastata nii, et eelmine äpp ei kao ekraanilt ja saad kahte asja korraga teha.

Samuti suudab nüüd Android ise ekraanil toimuvast videoid salvestada ja selleks pole eraldi äppi vaja. Lihtsamaks on tehtud ka muusika kuulamine, teadaannete juures on nüüd eraldi pleier, mida mugavalt kasutada saab.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.