Android

Androidi äratuskell on vigane: inimesed jäävad Google’i tõttu hommikuti tööle ja kooli hiljaks

Google'i äratuskell teeb trikke ja ei ärata inimesi hommikuti üles.Foto: Shutterstock

See, et äratuskell on nutikelladesse kolinud, on tänuväärne, kuid nüüd on selgunud, et äratuskella rakendus saab katki minna nagu iga teinegi.

Jutt käib Google’i enda vaikimisi äratuskellast, ehk siis sellest, mis enamikel (kui mitte kõigil) Androidi nutitelefonidel automaatselt kaasas on. Kui kasutad Androidi telefoni ja sa endale eraldi äratuskella-äppi alla laadinud ei ole, siis ilmselt kasutad kõnealust rakendust sinagi.

Google’i äratuskellal on viimasel ajal üks kehv komme: see ei ärata enam inimesi. Ehk siis paned äratuskella näiteks hommikul poole kaheksaks helisema, kuid äpp laseb rahulikult sul edasi magada. Nii räägivad sajad inimesed Google Play äpipoes, Redditis ja mujal.

Muidugi ei tasu suvalisi inimesi internetis alati usaldada, kuid kaebuste hulk on viimasel ajal tähelepanuväärselt suurenenud. Google Play poes on näiteks viimastel päevadel äppi sama probleemi tõttu hinnatud ainult ühe-kahe tärniga.

“Jäin kahel päeval järjest tööle väga palju hiljaks, sest äratuskell ei helisenud,” kirjutab üks arvustaja Google Play poes. “Mõtlesin alguses, et magasin ise sisse, kuid hiljem sain aru, et äpp on vigane.” Kui arvustusi uskuda, siis on vähemalt üks inimene Google’i äratuskella tõttu töö kaotanud.

Android Authority tegi oma uudistesaidil ka küsitluse, millele vastas 4100 inimest, kellest 56 protsendil on olnud viimasel ajal Google’i äratuskellaga probleeme.

Google pole ise probleemi kohta suud paotanud ning äppi uuendanud. Kui ka sina oled viimasel ajal sisse maganud ning kasutad Google’i äratuskella, siis tasub äppi testida, et kas see ikka heliseb õigel ajal.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.