Apple

4 laiendust, mida iga Safari kasutaja proovima peaks

Rubriiki toetab

Apple pakub vaikimisi kõigile Maci arvuti kasutajatele Safari veebilehitsejat. Kuigi see pole nii populaarne kui Chrome, leidub sellel mitmeid laiendusi, mis kasutuskogemust parandada aitavad ja mis selle kasutamist julgustada võiks.

Ghostery Lite

Tõenäoliselt üks populaarsemaid laiendusi igas veebilehitsejas on reklaamide blokeerijad. Ghostery on äsja välja lasknud oma populaarsest laiendusest uue versiooni. Lite versioon laseb kasutajal väikese vaeva ja sekkumiseta reklaame tõrjuda ning teeb seda ilma üleliigse ressursinõudlusteta.

HoverSee

See laiendus on abimeheks eelkõige YouTube’i ja muude videokeskkondade kasutajatele. HoverSee võimaldab lehtedel kiirelt ja mugavalt näha videote eelvaateid ning lisaks sellele ka suurendada pilte.

Website Opener

Website Opener on mõeldud neile kasutajatele, kes igapäevaselt avavad palju samu lehti. Laienduse alla on võimalik salvestada mitu erinevat kodulehte ning iga kord avada kõik need ühe korraga.

Zoom

Zoom teeb seda, mida nimest võib eeldada. Laiendus tekitab aadressiriba kõrvale nupu, mille alt saab vajadusel lehe sisu nii suurendada kui ka vähendada. Algse suuruse taastamine käib samuti lihtsalt eraldi nupust.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.