Apple

Apple Music maksab Eestis nüüd tudengitele poole vähem

Rubriiki toetab

Apple Premium Reseller
Suurim valik Eestis.
Tutvu tootevalikuga!

Apple hakkas sarnaselt Spotify’le Eestis asuvatele tudengitele Apple Music muusikateenust tavapärasest poole odavamalt pakkuma. Teenuse kasutamine maksab tudengitele 3,49 eurot kuus.

Tavaoludes tuleks Apple Musicu eest maksta 6,99 eurot kuus, esimesed kolm kuud saab teenust kasutada tasuta. Tudengihinnad olid varem saadaval vaid teatud riikides, nüüd on aga firma programmi laiendanud veel kümnetesse riikidesse.

Selleks, et teenusega tudengihinnaga liituda, tuleb telefoni laadida Apple Music rakendus või avada arvutis iTunes, kust on samuti võimalik teenusega liituda, valides ülevalt vasakust nurgast “Music” ja seejärel “For You”.

Pärast seda saab asuda teenusega liituma. Kasutaja suunatakse edasi veebilehele, mille abil kinnitatakse, kas kasutaja käib ka päriselt ülikoolis. Nimekirjas on olemas kõik suuremad kõrgharidust pakkuvad asutused Eestis.

Geeniuse katsetused näitavad siiski, et süsteemiga on veel mõningaid probleeme ning näiteks Tartu ülikooli tudengitele kuvatakse veateadet. Pole teada, millal probleem lahendatakse, kuid Geeniuse andmetel ei ole probleem ülikoolipoolne.

Tudengihinnaga teenust saab kasutada kuni neli aastat, süsteem kontrollib aeg-ajalt üle, kas kasutaja on veel ülikooli nimekirjas.

Kui kasutaja on aga juba Apple Musicu teenusega liitunud, saab tellimuse ümber vormistada ja edaspidi teenuse eest tudengihinda maksta. Täpsemad juhised leiab selle jaoks siit.

Märksõnad: , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.