Apple

Apple tutvustas ülepea kõrvaklappe AirPods Max, mis maksavad üle 600 euro

Apple'i uued kõrvaklapid AirPods Max. Foto: Apple.

Rubriiki toetab

Esmakordselt ajaloos tõi Apple välja oma brändi alt ülepea kõrvaklapid, mis kannavad nime AirPods Max.

Klapikaare materjalina on kasutatud roostevaba metalli, mis aitab kaalu ühtlaselt pea peal jagada ning kõrva peale jääval osal on kasutatud spetsiaalset õhku läbilaskvat riiet. Kõrvapealne osa järgib kasutaja kõrvakuju ning võimaldab nii ka paremat välishelide tõkestamist.

Kaare kujundus lubab peale avalduvat survet ühtlasemalt jagada. Foto: Apple.

Klappidel on kasutusel 40 mm draiverid ning Apple H1 protsessor. Koostöös pakuvad need Apple’i sõnul kuulajatele sügavat bassi, tõepäraseid kesksagedusel helisid ning puhtaid kõrgsagedusel helisid.

H1 protsessori abil on tagatud adaptiivne ekvalaiser, aktiivne mürasummutus, ruumilise heli olemasolu ning kõne eristus režiim muusika kuulamise ajal.

Tuleb tuttav ette? Sama juhtnuppu kasutab ka Apple Watch. Foto: Apple.

Erinevate funktsioonide kasutamiseks on AirPods Maxile toodud Apple Watchilt tuttav keeratav kroon. Selle abil saab muuta heli tugevust, panna pausile või lugusid kerida. Samuti saab aktiveerida Siri häälassistenti ja kõnesid vastu võtta.

Klappide aku kestuseks lubab Apple kuni 20 tundi, seda juhul kui heli tugevuseks on 50 protsenti. Viieminutilise laadimisega on võimalik aga 1,5 tunnine aku kestus saavutada.

Kokku saab valida viie erineva värvitooni vahel – valge, must, punane, roheline ja sinine. Foto: Apple.

Nii nagu ka teiste Apple’i klappide puhul saab AirPods Max kõrvaklappe ühe puutega ühendada automaatselt kõigi kasutaja seadmetega, mis on tema iCloud kontoga ühendatud.

AirPods Max on saadaval viies erinevas värvitoonis (valge, must, roheline, sinine ja punane) ning nende hind jääb üle 600 euri. Soome Apple’i poe hinnaks on 629 eurot. Klapid jõuavad müüki 15. detsembrist, paljudes riikides on alanud eeltellimise periood.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.