Apple

Apple’i analüütik pani ritta kõik, millega firma sel sügisel välja tuleb

Rubriiki toetab

Apple Premium Reseller
Suurim valik Eestis
Tutvu tootevalikuga!

Apple analüütik Ming-Chi Kuo On avaldanud oma uuringu uute toodete kohta, millega firma sel sügisel välja kavatseb tulla. Sellest prognoosist selgub, et Apple võib uuendada pea kõiki Mac arvuteid ja mitmeid teisigi seadmeid.

Kuo analüüsist selgub, et uuenduse osaliseks saavad nii iMac, Macbook, Macbook Pro, Macbook Air, aga ka Mac Mini, mida ei ole juba aastaid uuendatud. Üldiselt on uuendused sisemised, arvutid hakkavad toetama Inteli uusima kaheksanda generatsiooni protsessoreid  – nii nagu sel nädalal juba juhtuski Macbook Proga. Ent lisaks väidab Kuo, et Macbook Air saab mõningase disainiuuenduse osaliseks.

Apple tuleb sel aastal üsna tõenäoliselt välja ka kolme uue iPhone mudeliga. Uuenduse saab iPhone X, mille ekraan jääb endiselt 5,8-tolliseks OLED kuvariks. Seade saab endale ka suurema venna, iPhone X+, mille OLED ekraan on 6,5-tollise diagonaaliga. Kolme mudeli vahele jääb veidi odavam iPhone, mille servast servani LCD ekraanil on 6,1-tolline diagonaal, kuid mis toetab endiselt Face ID tuvastustehnoloogiat.

Face ID jõuab ka iPadidesse, kuna Apple on töötamas kahe uue iPad Pro mudeli kallal. Mõlema seadme ekraan peaks olema servast servani, ning seadme esiküljelt on kadunud kodunupp, mida asendavad nüüd iPhone X-le sarnased viiped. Ühe iPadi suuruseks jääb 12,9 tolli, teisel aga 11 tolli. Viimane võib tõrjuda välja praegu müügil oleva 10,5-tollise iPadi.

Kell saab suurema ekraani

Apple nutikella ekraan muutub suuremaks, kuid ei ole teada, kas see toob endaga kaasa ka seadme disainis mingeid muudatusi. 38-millimeetrise Apple nutikella ekraanisuurus peaks suurenema praeguselt 1,5 tollilt 1,57 tollini ning suurema, 42-millimeetrise kella ekraan 1,65 tollilt 1,78 tollini. Mõlemad kellad saavad ka parema südametöö jälgimise tehnoloogia.

Apple AirPods kõrvaklapid saavad samuti uuenduse, võimaldades nüüd Siri nutiassistenti välja kutsuda vaid oma häälega. Samuti on kõrvaklappide ühenduvus parem, ning kõrvaklappide karp saab juhtmevaba laadimise võimaluse.

Rääkides juhtmevabast laadimisest, siis sel sügisel peaks pea aastast ootamist kasutajateni jõudma ka Apple AirPower juhtmevaba laadimisjaam. See on laadimisjaam, mis on võimeline juhtmevabalt laadima nii iPhone’i, Apple Watchi ning uusi AirPods kõrvaklappe.

Kuo ennustused Apple osas on sageli olnud täpsed, ja kui ka seekord täppi peaks minema, on Applel sel sügisel üsnagi palju tööd.

Märksõnad: , , , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.