Apple

Leke: ka Apple’il on volditava ekraaniga telefonimudel töös

Rubriiki toetab

Nagu paljud telefonitootjad, katsetab ka Apple volditava telefoni kontseptsiooniga ning mõned infokillud on nüüdseks ka avalikkuse ette lekkinud.

Tuntud Apple’i lekitaja Jon Posser on oma Twitteri kontol jaganud infot potensiaalse Apple’i telefoni kohta, mis kasutab volditavat tehnoloogiat. Erinevalt senistest mudelitest pole iPhone’i tootja siiski ekstreemsustesse esialgu kaldunud ning piirdub kahe eraldi ekraaniga, mis on hingedega ühendatud ning mida saab kokku voltida. Prototüüp sarnaneb info kohaselt vormilt iPhone 11 mudelile ning on ilma kulmuta kummalgi ekraanil.

Jon Posser täpsustab ka hilisemas tviidis, et kuigi tegu on kahe eraldi ekraaniga, pole tegu lihtsalt ekraanidega, mis on üksteisega kõrvuti pandud. Ühendus on lahendatud nii, et see jätaks võimalikult silmatorkamatu ja voolava mulje.

Täpselt pole teada, millal Apple plaanib volditava telefoniga avalikkuse ette tulla, kuid tõenäoliselt ei juhtu see kohe lähiajal. Siiski annab ülalmainitud info ning volditava ekraaniga patenditaotlus lootust, et sellise mudeli tulek pole enam mägede taga.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.