Apple

Lekkisid kõik iPhone 12 mudelite nimed, hinnad ja andmed

Foto: tomsguide.com

Rubriiki toetab

Apple Premium Reseller
Suurim valik Eestis
Tutvu tootevalikuga!

Youtube’i on lekkinud veel välja tulemata Apple’i nutitelefoni iPhone’i 12 mudelite kohta käiv info, mis avalikustab mudelite andmed, hinnad ja nimed.

Front Page Tech nimeline kanal pani kokku kogu info sügisel avalikustatava uue mudeli kohta ning tomsguide.com tegi sellest ülevaatliku tabeli.

Allikas: tomsguide.com

Juba varem ringelnud kuulujuttude kinnituseks peaks Apple kokku välja tooma sellel aastal neli erinevat mudelit. Eristatakse tavalist ja Pro mudelit, millest mõlemal on ka suurem versioon, mille tunneb ära lisanime Max järgi.

Küll võib veidi segadust tekitada telefonide suurus, sest nii iPhone 12 Max kui ka iPhone 12 Pro saavad mõlemad olema 6,1 tollise ekraaniga ning ainult iPhone 12 Pro Max saab omale 6,7 tollise ekraani.

Ekraanidega seoses on spekuleeritud ka 120 hertsise paneeli osas, kuid sellele kindel jaatav vastus hetkel puudub. Teada on, et Apple sellise lahenduse kallal töötab, kuid kas neid ka juba selle aasta mudelitel kasutada saab, pole selge.

Erinevustest veel rääkides saavad iPhone 12 ja selle Max versioon kaks kaamerat, samas kui iPhone 12 pro ja selle Max versioonilt leiab kolm kaamerat. Samuti on tõenäoline, et esimese kahe puhul kasutatakse alumiiniumi raami materjalina, samas kui kahel kallima mudelil on see terasest.

Uute mudelite hinnad on hetkel teada dollarites, kuid tõenäoliselt võib need suhteliselt üks ühele üle kanda ka siia müüki jõudvatele mudelitele eurodes. Apple’i kõige soodsama mudeli peaks saama soetada alates 649 dollarist ja kõige kallima mudeli hind algab 1100 dollarist.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.