Apple

Nende nippide abil saad Apple TV kasutamise oluliselt mugavamaks muuta

Rubriiki toetab

Apple Premium Reseller
Suurim valik Eestis.
Tutvu tootevalikuga!

Apple TV on võimekas meelelahutuskeskus, mis tavatelerile mitmeid lisavõimalusi toob. Selleks, et seadmest viimast võtta ja selle kasutamine enda jaoks võimalikult lihtsaks muuta, kasuta neid nippe.

Muuda kodunupu funktsiooni

Kui Apple TV puldil vajutada kodunuppu (see, millel on teleri ikoon), suunab see kasutaja Apple TV rakendusse. Õnneks on võimalik nupp ümber seadistada nii, et see viiks koduekraanile.

Selle jaoks suundu seadete menüüsse ja sealt vali Remotes. Selle all on Devices alammenüü, mille alt Home Button valik aitab nupu funktsiooni muuta.

Kasuta automaatse tumeduse režiimi

Apple TV võimaldab lisaks tavarežiimile kasutada ka tumedat varianti. Kes veel ei teadnud, siis lisaks sellele saab aktiveerida ka automaatse režiimi, mis tumendab ja helendab tausta vastavalt päeva ajale.

Aktiveerimiseks suundu seadete alla ja vali sealt General -> Appearance -> Automatic.

Kiire restart

Aegajalt võib seadme kasutamisel esineda ka hangumisi. Tavaliselt aitab selle vastu restardi tegemine. Seda saab teha menüüst, kuid igakord sealt õige valiku otsimine võib olla tüütu tegevus.

Õnneks saab restarti teha ka kiiremini – vajuta korraga alla Home ja teleri ikooniga nupp ning hoia neid all kuus sekundit.

Kiire unerežiim

Samamoodi nagu Apple TV-le saab ilma menüüsse sukeldumata kiiresti restardi teha, on võimalik nupuvajutusega see ka unerežiimi panna. Selle jaoks pole vaja teha muud, kui Home nuppu kaks sekundit all hoida. Äratamiseks piisab suvalise nupu vajutamisest puldil.

Märksõnad: , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.