Apple

Uue Apple Watchi arvustused on negatiivsed: kellal on 4G-ühendusega tõsiseid probleeme

Rubriiki toetab

Tehnoloogiaväljaanne The Verge avastas uue Apple Watchi testimise käigus, et kell ei suuda tihtipeale teha seda, mis on selle suurim müügiargument: ühenduda sidevõrku, et kasutaja saaks telefoni koju jätta. Nüüd on ka Apple tunnistanud, et kellal on tõepoolest probleeme.

Probleemiks on see, et kui kasutaja on kellaga telefonist eemal, siis ei ühendu kell tihtipeale sidevõrku, vaid üritab liituda suvalise wifi-võrguga, mille tulemuseks on see, et kasutaja ei saa kellaga kuigi paljut teha. Tegelikkuses peaks seade liituma vaid juba varem kasutatud võrkudega või kui neid ole, ühenduma sidevõrku.

The Verge kirjutab oma arvustuses, et kell haaras tänaval kinni suvalisest wifi-võrgust, mille signaalitugevuseks oli üks pulk, selle asemel, et liituda LTE-võrguga.

Apple tunnistas viga, öeldes,et kellaga on probleem ning üritades liituda tundmatute wifi-võrkudega, võib takistada sidevõrguga ühendumist.

Ettevõtte sõnul üritatakse probleemile lahendust leida ja ilmselt on oodata tarkvarauuendust. Apple’il ei ole vea parandamiseks kuigi kaua aega, kuna kellad peaks klientideni hakkama jõudma juba sel reedel.

Apple Watchi kellad on seetõttu, aga mitte ainult, varastes arvustuses kõvasti kriitikat saanud. Wall Street Journal seda osta ei soovita ja The Verge andis sellele Apple’i toote kohta harvaesinevalt kehva hinde.

Muuhulgas sai kriitikat aku, millest oli pärast 4G-võrgus olemist tunniajase trenni, kahe seitsmeminutilise kõne ja katsete üle Siriga suhelda alles jäänud ainult 27%.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.