Apple

Uus Mac Pro sel aastal klientideni ei jõuagi

Rubriiki toetab

Apple teatas, et nende uus, professionaalidele mõeldud lauaarvuti Mac Pro jõuab turule alles 2019. aastal.

Portaali TechCrunch ajakirjanik Matthew Panzarino osales kohtumisel Apple Pro meeskonnaga, kes on vastutav uue Mac Pro turule tuleku eest ning selle eest, et seade saaks vastav kõikide professionaalide soovidele. Nende sõnul on firmal soov anda kõigile potensiaalsetele ostjatele teada, et sel aastal Mac Prod oodata ei ole.

Tulevases Mac Pros on aga keskendutud eelkõige kasutajakogemusele ning tööprotsessi efektiivsemaks muutmisele. Selleks on Apple palganud mitmeid kunstnikke, kes teevad tööd Apple’i seadmetega ning annavad tagasisidet selle kohta, millist osa tööprotsessist saaks efektiivsemaks muuta.

Apple Pro tööprotsessi meeskond viib seega läbi vajalikud muutused, mis võivad olla muuhulgas ka pisikesed uuendused, nagu näiteks graafikadraiveri kohandamine. Pro tööprotsessi meeskond ei tegele vaid Mac Pro arendamisega, vaid hoolitseb ka selle eest, et praegused Apple’i tooted oleksid kaasaaegsed ning nendele loodavad tööprotsessid efektiivsed ning tõrkevabad.

Lisaks Mac Prole on Apple töötamas ka uue nutika ekraani kallal, kuid kummagist me tõenäoliselt juunis toimuval arendajatekonverentsil WWDC ei kuule.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.