Hea nipp

5 mugavat kohta, kust leida just selline kirjastiil, nagu vajad

Rubriiki toetab

Kõik Sinu kindlustused
Kiiresti ja lihtsalt!
Võta IIZI äpp!

Kui Times New Roman kirjastiili kasutamine on lõplikult ära tüütanud, saad internetiavarustest mitmeid ägedaid ja värskeid alternatiive leida. Siit leiad viis lehte, mis pakuvad suurel hulgal erinevat tüüpi kirjastiile tasuta alla laadimiseks.

Google Fonts

Tõenäoliselt on fontide otsingul Google Fonts otsingus esimene koht, mida soovitatakse. Kogu pole küll väga suur ja koosneb umbes 800 erinevast stiilist. Selle eest on kõik need vabavarana tasuta alla laetavad ning igaüks võib neid kasutada kuidas tahab.

DaFont

DaFont keskkonna suurimaks eeliseks on see, et kirjastiilid on võimalik mugavalt väga paljude temaatiliste kategooriate järgi otsida. Enamik on küll isiklikuks kasutamiseks mõeldud, kuid meeldiva stiili puhul tasub see litsentsi tingimustest järgi uurida.

FontSpace

FontSpace eeliseks on väga suur kirjastiilide kogu, kust leiab üle 38 000 erineva fondi ning see number aina kasvab. Kõik on kenasti kategooriate järgi sorteeritud, hiirega fondi peale minnes näeb mugavalt ka selle kasutamise tingimusi.

Behance

Behance ei ole tegelikult spetsialiseerunud eraldi kirjastiilidele, vaid on virtuaalseks kohtumispaigaks artistidele ja kunstnikele, kes oma loomingut teistega soovivad jagada.

Lisaks muule leiab siit aga siiski ka palju erinevaid kirjastiile, mille kasutamine on üldjuhul tasuta. Boonuseks on ka unikaalsed kujundused, mida tavaliselt muudest kirjastiili kogudest ei leia.

FontStruct

Kui sa aga ei leia ühtegi sellist kirjastiili, mis silmad särama paneb, siis FontStruct võib just sulle olla. Siit leiab lisaks suurele kogule, kus on enam kui 43 000 erinevat stiili esindatud, ka eraldi tööriista, millega päris enda kirjastiil valmis teha.

Märksõnad: , ,

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses