Hea nipp

5 rakendust e-kirjade lugemiseks, mis su elu oluliselt mõnusamaks muudavad

E-kirjade saatmine on üks enimtehtavaid toiminguid nutitelefonidega. Seepärast tuleks selle jaoks kasutada parimaid rakendusi, mida erinevad platvormid pakuvad. Kuigi tavaliselt on igas nutitelefonis olemas juba eellaetud e-maili rakendus telefoni tootja poolt, leiab poest tihti huvitavaid alternatiive, mis suuremat funktsionaalsust või paremat kasutuskogemust pakuvad.

Gmail (iOS/Android)

Google’i e-maili rakendusest ei saa me üle ega ümber. See on paljudele Androidiga telefonidele juba kasutusele võttes installeeritud ja kirjade saatmiseks vaikerakendus. Õnneks ei leia siit palju vajakajäämisi ning Gmail pakub kasutajale pea kõike, mida ühelt e-maili rakenduselt võiks tahta.

Gmaili plussiks on push-teavituste võimaldamine, mis toimetab kirjad välkkiirelt telefoni. Lisaks saab rakendusega siduda ka muid e-maili aadresse peale Google’i enda omade ja nii kõiki kontosid mugavalt ühest rakendusest hallalata.

Outlook (iOS/Android)

Microsofti poolt kureeritud Outlook on Gmailile heaks alternatiiviks. Siit leiab mitmesuguseid tööriistu, lisaks võimaldab rakendus hallata samast kohast nii kontakte, kalendrit kui ka manuseid.

Ka Outlook võimaldab mitut erinevat e-maili kontot rakenduses kasutada.

Email (iOS/Android)

Edison Software’i poolt arendatud rakendus sobib hästi neile, kes eelistavad lihtsust. Ka Email pakub kõiki moodsaid e-kirjade äpi võimalusi – laseb kasutada mitut kontot, saadab push-teavitusi ja teeb seda kõik minimalistlikus pakendis.

Email on hea alternatiiv iOS-i kasutajatele, kellel näiteks sisseehitatud e-maili rakendus ei meeldi või on probleemne, kuna meenutab olemuselt ja välimuselt Apple’i enda oma.

Blue mail (iOS/Android)

Kui sulle meeldib asju enda eelistuse järgi sättida, siis Blue Mail võib ideaalne lahendus olla. See laseb teavituste edastamist iga konto kaupa eraldi seadistada, olgu selleks heli, vibratsioon või LED märguande värvus.

Samuti saab rakendust vaigistada ja määrata aja, millal üldse teavitusi ei soovita. Lisaks on võimalik rakenduse siseselt menüüde paigutust ja muid osi muuta.

Polymail (iOS)

Viimane alternatiiv e-mailide lugemiseks on saadaval ainult iOS-i platvormil. Algselt toodi rakendus välja Maci arvutitele ja seejärel telefonidele. Seega on see hea võimalus kasutada sama rakendust mõlemal platvormil korraga ja neid omavahel sünkroniseerida.

Jällegi saavad kasutajad siduda erinevaid e-maili kontosid ja kasutada rohkeid sissehitatud funktsioone.

Üheks boonuseks Airmaili rakendusel on võimalus saada teavitusi e-kirjade kohta, mida kirja saaja on juba lugenud.

Märksõnad: , , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.