Hea nipp

Facebookis ja Instagramis on uus tööriist, millega saad rakendustes veedetud ajal silma peal hoida

Rubriiki toetab

Kõik Sinu kindlustused
Kiiresti ja lihtsalt!
Võta IIZI äpp!

Sotsiaalmeedial on tänapäeval suur mõju meile kõigile. Kui oled mures, et kulutad liialt palju aega neid kasutades, siis nüüd on suurimate võrgustike jaoks tehtud selle aja jälgimiseks nutikad vahendid.

Nimelt on nüüd Facebookis ja Instagramis võimalik näha, kui palju sa nendes rakendustes oled aega veetnud ning vajadusel pakub uus tööriist võimalust seda ka piirata.

Uuele funktsioonile pääseb ligi rakenduse kaudu oma nutiseadmes. Seal tuleb kasutajal liikuda seadete alla ning vastavalt Instagramis üles otsida „Your Activity“ ning Facebookis „Your time on Facebook“ alalõik.

Siit lehelt näed täpset rakenduses oldud aega ning ühtlasi saad määrata ka limiiti päevas veedetud ajale. Lisaks võimaldab funktsioon teavituste saatmise vaigistada sinu määratud ajaks.

Kuna tegu on uue lahendusega, ei pruugi see veel kõigisse nutiseadmetesse olla jõudnud. Facebook on lubanud funktsiooni tuua kõigi kasutajateni lähinädalatel üle maailma, seega tasub rakenduste seadistustel silma peal hoida, et olla esimeste seas, kes seda proovida saab.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.