Hea nipp

Kuidas Apple Pages tekstifaile lihtsa vaevaga konvertida?

Rubriiki toetab

Tõenäoliselt pole arvutikasutajat, kes poleks kokku puutunud või kasutanud kontoritarkvara klassikat, tekstitöötlusprogrammi Word. Päris kindlasti on aga rohkem neid kasutajaid, kes ei tea mis on Pages ja veel hullem, kuidas seda Windowsi arvutile söödavaks teha,

Kõigepealt selgituseks, et Pages on Apple’i enda poolt välja töötatud kontoritarkvara paketti kuuluv tekstitöötlus programm. Selle suurim miinus on aga see, et Pages faile pole vaikimisi kuigi lihtne Windowsi arvutil avada.

Kui aga oled mingil põhjusel sattunud sellise lõhkise küna ette, aitab murest välja pilvepõhine konvertimisteenus Cloudconvert. Kindlasti on selliseid interneti avarustes veel, tasub vaid otsingumootorisse vajalik info sisestada.

Pages to Word Converter teenusega saad faili teisendada nii .doc kui ka uuemasse .docx formaati. Leht lubab, et teisendamisel viiakse üle kogu dokumendi sisu nii, nagu see on esitatud algses failis.

Cloudconvert oskab aga lisaks sellele ka teisi failiformaate teisendada, kui selleks peaks olema vajadus. Lisaks tekstifailide saab see hakkama ka erinevate heli-, pildi-, videofailide ning palju muuga.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.