Hea nipp

Kuidas Chrome’i rakenduses tume režiim kasutusele võtta?

Rubriiki toetab

Kõik Sinu kindlustused
Kiiresti ja lihtsalt!
Võta IIZI äpp!

Teatavati võimaldab tume taust OLED-ekraaniga nutiseadmete puhul selle kasutusiga ühe laadimiskorra puhul pikendada. Mida rohkem neid rakendusi on, mis seda võimalust ära kasutavad, seda parem.

Ka Google Chrome’i brauseri puhul on võimalik tume režiimi kasutusele võtta. Selleks peab olema telefonis kasutusel veebilehitseja versioon 74 või uuem. Saad seda kontrollida rakenduse alla laadimise lehelt rakenduse poes.

Juhul kui Chrome’i pole veel sellele versioonile uuendatud, on võimalik alla laadida ka selle beeta versioon „Chrome Beta“, kus alati uusimad funktsioonid kasutusel.

Mõlema puhul saad aktiveerimiseks toimida järgnevalt. Aadressiribale tuleb sisestada „chrome://flags“ käsk, mille alt saab sisse lülitada katsetusjärgus olevaid funktsioone.

Selleks, et Chrome’i taust tumedaks saada, tuleb üles otsida „Android Chrome UI dark mode“ ning see sisse lülitada käsuga Enable. Selleks, et ka veebilehed kuvataks tumedalt, tuleb nimekirjast leida „Android web contents dark mode“ ning samamoodi käituda.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.