Hea nipp

Kuidas Google’i liikuvad taustapildid igasse Androidiga seadmesse saada?

Rubriiki toetab

Kõik Sinu kindlustused
Kiiresti ja lihtsalt!
Võta IIZI äpp!

Google tutvustas mõne nädala eest värskeid telefone ettevõtte Pixel seeriasse. Lisaks uutele toodetele näitas Google toimunud üritusel ka vahvaid liikuvaid taustapilte, mis on ametlikult kättesaadavad vaid uute Pixel 2 telefonide peal. Vaatamata sellele selgub, et kasutades veebibrauserit ning veidi nokitsemist on võimalik Google’i taustapildid igasse Androidiga seadmesse paigaldada.

Idee poolest pole liikuvate taustapiltide juures midagi uut, kuid antud lahenduse teeb eriliseks piltide detailsus. Kaugelt vaadates on tegu justkui tavalise pildiga, kuid kui sellele veidi rohkem tähelepanu pöörata, siis on näha, et pildil oleval teel sõidavad pisikesed autod või rannal uhub meri randa.

Tuleb tõmmata APK

Selleks, et taustapilte kasutada tuleb minna sellele veebilehele ning laadida alla seal olev APK fail. Tegu on taustapiltidega seotud tarkvara allalaadimiseks vajaliku rakendusega. Arvutitel võiks APK faili võrrelda .exe failiga, mis tuleb käivitada, et arvutisse mõni uus programm paigaldada.

Faili allalaadimiseks tuleb liikuda lehel allapoole ning valida lahtrist “Downloads” sobilik variant. Kui APK on olemas, tuleb see telefoni paigaldada. Android telefonid on suure tõenäosusega sätestatud vaikimisi veebilehtedelt allalaadimisi blokeerima, et vältida võimalike viiruste allalaadimist. Seega tuleb tõenäoliselt anda telefonile spetsiaalne luba mainitud APK käivitamiseks. Kui tarkvara on paigaldatud ilmuvad taustapildid telefoni taustapiltide menüüsse ning sealt edasi saab neid juba kasutama hakata.

Peale APK paigaldamist on kindlasti soovituslik telefoni sätetes uuesti valida funktsioon, mis keelab kõik programmide allalaadimised mujalt kui Google’i ametlikust rakendustepoest.

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses