Hea nipp

Kuidas muusika ühest striiminguteenusest teise kerge vaevaga üle viia?

Rubriiki toetab

Muusika striimimiseks on tänapäeval kasutajatel mitmeid valikuid. Kui soovid teenusepakkujat vahetada ja oma kogu ühest teenusest teise üle viia, võib see olla väga tüütu ettevõtmine, kui asja käsitsi ajama asuda.

Selle asemel on olemas mitmeid automaatseid teenuseid, mis keskkonna vahetuse oluliselt lihtsamaks muudavad. Üheks selliseks on ka TuneMyMusic teenus, mida saab kasutada veebibrauseri vahendusel.

Alustada tuleb sellest, et teenuse kasutamiseks on tarvis luua konto. Muusikat saab üle viia tasuta, kuid on olemas ka tasuline variant. Viimase puhul on võimalik erinevaid striimimise teenuseid omavahel pidevalt sünkroniseerida. Selline teenus maksab igakuiselt umbes 4 eurot, kui maksta korraga pikema perioodi eest, tuleb kuutasu soodsam.

Tasuta teenuste puhul saavad kasutajad valida kõigepealt teenuse, kus nende muusikakogu hetkel paikneb. Võimalik on valida Spotify, Apple Musicu, Deezeri, Tidali, Amazon Musicu ja mitme vähemtuntud teenusepakkuja vahel. Seejärel tuleb valida keskkond, kuhu soovitakse lood lisada ning milliseid lugude nimekirju täpselt üle viiakse.

Sünkroniseerimise ajal kuvab TuneMyMusic seda, millised nimekirjad on üle viidud ning ka neid lugusid, mida ei saanud mingil põhjusel üle viia.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.