Hea nipp

Kuidas oma muusikakogu Spotify, Apple Musicu ja teiste muusikateenuste vahel liigutada?

Laule ja esitusloendeid on automaatselt võimalik liigutada kõigi suuremate muusikaedastusteenuste vahel.Foto: Shutterstock

Rubriiki toetab

Muusika kuulamise teenused on pidevas arengus ning seetõttu võib tekkida olukord, kus kasutaja soovib kolida ühest rakendusest teise. 

Näiteks Apple Musicul tuli hiljuti tasuta kõrgkvaliteetse muusika kuulamise lisa, mida paljudel teistel rakendustel pole. Seevastu koostab Spotify aasta lõpus kõigile kasutajatele laialdaselt kiidetud aasta kokkuvõtte.

Siiani pole muusikakuulamise teenused ise inimestele konkurentide juurde kolimist lihtsaks teinud. Sellest hoolimata eksisteerib aga mitmeid kolmandate osapoolte loodud rakendusi ja veebilehti, mis lasevad oma muusikakogu hõlpsasti ümber liigutada.

Üks võimalik variant on iOSi rakendus nimega SongShift. Rakendusega saab tasuta liigutada ümber kogu oma muusikateegi ning esitusloendid, kus on kuni 100 laulu. Kui tahta suuremaid esitusloendeid liigutada, tuleb teenuse eest tasuda 5 eurot kuus.

Äpi kasutamiseks tuleb MusicShift avada ja ühendada ära oma muusikateenuste kontod. Sealt edasi teeb rakendus ise kõik vajaliku.

Võimalus on ka kasutada platvormi TuneMyMusic, kus saab kuni 500 laulu tasuta liigutada ning rohkema eest tuleb tasuda 4,50 kuus. Ka sellel veebilehel kehtib sama asi, et tuleb ära ühendada mõlemad kontod ja lasta teenusel oma töö teha.

Nagu enne mainitud, võib mõlemal teenusel rakenduda teatud tingimustel kuumakse. Seda tasub aga pigem võtta ühekordse tasuna, kuna vaevalt, et keegi üle kuu aja ühest muusikakuulamise rakendusest teise kolib. 

Kolmas variant on FreeYourMusic teenus, mis on täiesti tasuta ja töötab nii Androidi, iOSi, Windowsi kui ka Maci peal.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.