Hea nipp

Lihtne juhend: kuidas blokeerida Chrome’is veebilehtede teavitused?

Rubriiki toetab

Tõenäoliselt on paljud Chrome’i veebilehitseja kasutajad näinud lehe aadressiriba juurde ilmuvat infoakent, mis küsib kas konkreetne veebileht võib edaspidi kasutajale teavitusi saata. Kui oled sellest tüdinenud, siis välja lülitamiseks on lihtne viis.

Arvuti versiooni kasutajad peavad kõigepealt minema seadete menüüsse, mis avaneb paremalt ülevalt nurgast kolme punkti alt ning valides sealt “Seaded”.

Kuvatõmmis: Askvg.com

Edasi tuleb avada “Privaatsus ja turvalisus” alammenüü ning selle alt valik “Saidi seaded”. Otsi üles “Märguanded” valik, mille alt pääsedki ligi teavituste valikule. Siit saad valida, kas veebilehed võivad märguandeid saata või funktsiooni täiesti välja lülitada.

Chrome’i telefonis kasutades pääseb õige valiku juurde veidi teisiti. Seadete menüü saad avada sarnaselt arvuti versioonile, kuid privaatsuse ja turvalisuse valiku asemele tuleb avada “Märguanded”.

Lehe alumisest osast leiad valiku Saitide märguannete kuvamise kohta (kõige alumine valik). Kui see välja lülitada, oledki tüütutest teavitustest prii.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.