Hea nipp

Lihtne tööriist, millega PDF-dokumentide üks suurimaid tüütusi lahendada

Rubriiki toetab

Teksti kopeerimine erinevatest kohtadest võib olla tülikas. Seda põhjusel, et vorming on teinekord tundmatuseni erinev ning ka reavahed kipuvad imelikult sisse jääma ja rikkuma dokumenti, mis käsil on.

Sellisel juhul kulub marjaks ära veebipõhine tarkvara, mis just taoliste kahtlaste reavahede eemaldamiseks suurepäraselt sobib. Lahenduse kasutamiseks tuleks külastada lehte removelinebreaks.net. Juba nimi ütleb ilmselt üsna hästi ära, mida tarkvara teeb – eemaldab kohmakaid reavahesid ehk line break’e.

Ka kasutamine on äärmiselt lihtne. Teha pole vaja muud kui kopeerida tekst ülemisse kastikesse pealkirjaga “Input” ning seejärel liikuda veebilehel veidi allapoole, kust võib leida lahtri nimega “Action”. Seejärel tuleb vajutada sinist värvi nupukesele “Remove Line Breaks” ning tarkvara eemaldab reavahed.

Taoline süsteem sobib tihtipeale hästi näiteks PDF-failide jaoks, kust kopeerides kipub formaat teinekord eriti imelik olema. Sellisel juhul saab kiirelt veebilehte külastades teksti kopeeritud ning eluga edasi minna.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.