Hea nipp

Nende laienduste abil saad internetist pilte salvestada vaid ühe klikiga

Rubriiki toetab

Piltide allalaadimine veebibrauseri vahendusel võib olla üpris tüütu tegevus, eriti kui neid on mitu. Chrome’i veebilehitsejal on aga mitmeid laiendusi, mis selle töö aitavad automaatselt ära teha. Siit leiad mõned, mida proovida.

Click and Save

Selle laienduse abil saab pilte alla laadida, kui liikuta hiire kursoriga nende peale. Pildi vasakusse ülanurka ilmub diski ikoon, mida klikkides see salvestatakse. Kui pilt avada eraldi aknas, salvestatakse see samuti automaatselt. Pildid leiab samast kataloogist, mis on Chrome’i brauseri poolt määratud vaikekaustaks.

Otsinguriba taha ilmub ka vastava laienduse ikoon, mille kaudu on võimalik ka muid parameetreid piltide salvestamiseks määratleda. Näiteks saab paika panna mõõtude järgi reegli, millisest suurusest alates pilte salvestatakse.

I’m a Gentleman

Selle laienduse on võimalik aga pilte salvestada liigutuste abil. Pilti veebilehel ükskõik mis suunas tirides, salvestatakse see automaatselt. Lisaks on võimalik pilte salvestada ka „Alt“ klahvi all hoides ning samal ajal pildile klikkides.

Kui aga vajutada otsinguriba kõrval paiknevat laienduse ikooni, laeb see korraga alla kõik veebilehel olevad pildid.

Image Downloader

Neile, kes rohkem valikuid ihkavad, sobib hästi Image Downloader nimeline laiendus. Otse pildil klikkides ei toimu küll midagi, kuid kui laiendusi ikoonist menüü avada, kuvatakse kasutajale kõik lehel olevad pildid. Neid on võimalik seejärel alla laadida ühekaupa või koos. Samuti saab kasutaja valida ise kataloogi, kuhu pildid laetakse.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.