Hea nipp

Selle rakendusega saad lihtsa vaevaga videokõnedele tausta lisada

Rubriiki toetab

Kõik Sinu kindlustused
Kiiresti ja lihtsalt!
Võta IIZI äpp!

Kui teed regulaarselt tööd kodust või oled olude sunnil kodukontoris, ei pruugi videokõnede tegemiseks alati töist tausta leida. Selle jaoks on aga Zoom rakendusel olemas lahendus, mis võimaldab kasutada virtuaalseid taustapilte.

Zoom on sarnane rakendus nagu Skype ja võimaldab pidada videokõnesid. Kasutamiseks soovitab rakendus ise kasutada rohelist tausta parima tulemuse saavutamiseks, kuid laseb taustapilte kasutada ka ilma selleta. Rusikareeglina peaks antud funktsioon ilma lisavarustuseta toimima kõigil 4 tuumaliselt i5 ja i7 protsessoritega varustatud arvutitel.

Kasutamiseks tuleb minna rakenduse seadistusesse ning sealt üles otsida “Virtual Background” valik. Siit leiad väikese valiku eellaetud pilte, kuid saad neid ka vajadusel “Add Image” nupu abil lisada. Juhul kui pilt süsteemile mingil põhjusel ei sobi, saad selle kohta ka vastava teavituse, mis palub kasutada rohelist ekraani.

Tausta saab muuta ka videokõne tegemise ajal. Selleks tuleb “Start/Stop Video” valiku kõrval oleval noole vajutades avada menüü, kust pääseb eraldi kuvatava valikuga taustapildi määramise menüüsse.

Siit lehelt leiad aga vajaliku info süsteemi nõuete kohta ning täpsema info instruktsioonide kohta, juhul kui midagi segaseks jäi.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.