Hea nipp

Selle tööriistaga saad mugavalt erinevat tüüpi failivorminguid teisendada

Rubriiki toetab

Tänapäeval on erinevaid failiformaate nii palju, et alati ei pruugi ühe või teise jaoks õiget programmi kohe võtta olla. Selleks, et ükski neist avamata ei jääks, tuleb appi veebikonverter, mis kõiki populaarsemaid failivorminguid ka toetab.

Cloudconvert toetab enam kui 200 erinevat formaati ning mitut sorti meediat. Esindatud on nii video-, pildi-, heliformaadid ning neile lisaks ka e-raamatute, fontide, presentatsioonide kui ka vektorfailide formaadid.

Cloudconverti suureks plussiks on asjaolu, et seda saab kasutada otse veebibrauseri vahendusel ning eraldi rakendust oma arvutisse alla ei pea laadima. Samuti on lehe kasutamine väga lihtne – pealehelt saad valida vormingud, mida soovid kasutada ning edasi saad faili üles laadida. Samuti on võimalik ise ka lehel erinevaid parameetreid paika sättida kõige parema tulemuse saavutamiseks.

Lisaks sellele võimaldab Cloudconvert ka muid toiminguid teha. Näiteks saad soovi korral .pdf faile üheks suureks failiks kokku siduda, arhiivikaustu otse nende lehelt luua ning pildifailide mahtu vähendada. Kõigi nende jaoks olemas eraldi tööriistad.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.