Hea nipp

Teipi pole vaja: Selle vidinaga saad oma arvuti kaamera lihtsa vaevaga kinni katta

Rubriiki toetab

Kõik Sinu kindlustused
Kiiresti ja lihtsalt!
Võta IIZI äpp!

Turvariskid võivad meid tänapäevases tehnoloogiat täis topitud maailmas igal sammul varitseda. Üheks selliseks ohuallikaks on kaamerad ja mikrofonid, nende seas ka sülearvutite kaamerasilmad.

Klassikalised vahendid

Seepärast on üpris tavaline vaatepilt kohvikutes ja kontorites maalriteibiga või kassi piltidega kleepsud arvutite korpusel, et kaamerasilm kinni katta.

Need pole halvad valikud, sest täidavad oma põhiülesande kenasti ära. Samas, kui on vajalik kaamerat regulaarselt kasutada, on päris tüütu seda kleepsu pidevalt edasi-tagasi kleepida.

Spetsiaalne vahend teeb kasutamise mugavamaks

Lihtsam on aga muretseda endale hoopis spetsiaalne vidin, millega kaamerasilma kiirelt kinni saab katta ja samas ka vajadusel mugavalt nähtavaks teha. Seda plastikust kaamerakatet saab kleepida kergesti korpuse külge, ilma et see aja jooksul ära väsiks.

Lisaks on plussiks ka see, et tumedast materjalist ei näe läbi mingi valemiga. Sama ei pruugi olla olukord näiteks maalriteibi kasutamisel.

Nii et kui oled tüdinenud kodustest vahenditest kaamera turvavarustust nikerdamast, siis on see väike plastist vahend sulle heaks abimeheks.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.