Pilveteenused

Hea uudis Chromecasti omanikele: Netflix lubab lõpuks tüütuid algustiitreid edasi kerida

Rubriiki toetab

Netflix muudab Chromecasti vahendusel seriaalide järjest vaatamise mugavamaks, lubades kasutajatel jätta vahele episoodide alguses olevad tiitrid.

Chromecasti ja Netflixi kasutajad on märganud Netflixi rakenduses Skip nuppu, mis lubab seriaali vaadates selle intro vahele jätta. Ehkki paljude seriaalide algustiitrid on ilusad ning neid on tore vaadata, võib mõne seriaali järjest vaatamisel kahekümnendat korda samade algustiitrite nägemine häirima hakata.

Netflix on säärast võimalust Androidi äpis ning veebis pakkunud juba ammu, kuid pole seda siiani teinud Chromecastil ega iOS-i rakenduses.

Kuna uue Skip nupu avastasid kasutajad ise, ei ole selle kohta rohkem informatsiooni, sest Netflix pole funktsiooni väljatoomist ametlikult kinnitanud.

Seega võib olla tegemist lihtsalt uue funktsiooni testimisega mingi kasutajate grupi peal. Selleks, et teada saada, kas ka sinu Netflix ja Chromecast algustiitrite vahelejätmist toetavad, uuenda Netflixi äppi ning saada mõni seriaal telefonist Chromecasti. Skip nupp peaks tekkima tavaliste taasesitust juhtivate nuppude alla.

Märksõnad: ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.