Pilveteenused

Netflixi statistika: inimesed vaatavad üle su õla sarju ning itsitavad kaasa

netflix.jpg

Rubriiki toetab

Netflix viis hiljuti läbi uuringu, mis paljastas, et enamik inimesi saab aru, kui sa avalikus kohas üle nende õla ekraani piilud

Ülemaailmne uuring näitas, et 67% küsitletutest vaatavad avalikes kohtades, näiteks ühistranspordis, telesarju. 77% neist ütles ka, et ei ole üle õla piilujaid märgates oma sarja välja lülitanud.

Kui säärane salaja teiste seriaalide vaatamine võiks eelduslikult olla tegevus, mida teistele tunnistada ei taheta, siis statistika väidab vastupidist. Nimelt on 65% piiluritest mõne naljaka koha peale naerma pahvatanud, 20% on leidnud end aga pisarsilmi keset rahvast täis rongi oma ees istuva inimese Netflixi sarja tegelastega kaasa nutmas.

Kui juba üle õla teiste sarja vaadata, siis miks salatseda. Tõepoolest, 27% küsitletutest tunnistas, et vaadates avalikus kohas sarja, on teised inimesed nendega vaadatava sisu teemal vestlusesse astunud.

Seega, pole mõtet kõhelda, kui märkate kedagi bussis või rongis sarja vaatamas. Istuge tema kõrvale ja nautige kvaliteetset sisu koos.

Märksõnad: ,

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses