Pilveteenused

Spotify hakkab nüüd uudiste ja taskuhäälingute juures näitama ka visuaalset poolt

Praegu ei ole veel kindel, kas Spotify “Discover” jõuab testimisest edasi.Foto: Spotify

Spotify tõi turule teenuse Spotlight, mis pakub lisaks muusikale kasutajale uudiseid, koos erinevate visuaalsete elementidega.

Spotlight toob kasutajateni uudiseid erinevatelt koostööpartneritelt nagu BuzzFeed News, Cheddar, Crooked Media ja Lenny Letter koos infot toetava visuaalse meediaga nagu tekstilõigud, fotod ja videod.

Spotify stuudiote ja videosisu juht Courtney William Holt ütles pressiteates, et sisu asutakse looma erinevates kategooriates. Spotlighti väljatuleku hetkel pakutakse kasutajatele valikut erinevatest kategooriatest, mis ulatuvad poliitikast, päevauudiste, spordi, poppkultuuri ning loomulikult muusikani. Nii toob näiteks Buzzfeed kasutajateni uudiseid, kuid Uninterrupted pakub võimalust saada osa spordimaailma lugudest, mille on loonud atleedid ise.

Spotlighti võimalus kombineerida peamiselt helile suunatud keskkonda ka visuaalseid elemente tundub olevat elevile ajanud paljusid koostööpartnereid, kelle sõnul uus teenus pakub unikaalseid võimalusi kasutajateni jõudmiseks.

Algselt pakutakse Spotlightis sisu allikatest nagu BuzzFeed News, Cheddar, Crooked Media, Lenny Letter, Gimlet Media, Genius, The Minefield Girl, Refinery29 ja Uninterrupted, lisaks Spotify enda poolt toodetavad RISE, Secret Genius, Spotify Singles ja Viva Latino podcast. Spotify sõnul on uusi partnereid lisandumas juba veebruari jooksul.

Sel nädalal käivitub Spotlight Ameerika Ühendriikides, laienedes lähitulevikus ka teistesse regioonidesse.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.