Sülearvutid

Asuse uued sülearvutid: kõik muutub veelgi õhemaks ja võimsamaks

Foto: Geenius.

Asuse tänavused sülearvutid on ootuspäraselt veelgi võimsamad ja veelgi kompaktsemad ning möödunud nädalal esitleti neid Varssavis, kust ei puudunud ka Geenius.

Uute Las Vegase tehnikamessil ja nüüd Euroopas esitletud seadmete seast leiame näiteks ühe kõige võimsama mänguriläpaka, mis praegu saadaval.

ZenBook on nüüd maailma õheim sülearvuti

Äriklassi sülearvuteid iseloomustavad Asuse esindajate sõnul üha väiksemad ekraani servad, mis on näiteks “maailma õheima sülearvuti” ZenBook S13 puhul tähendab 97% screen-to-body-ratio’t ehk ekraani ja kere suhet. Kere paksus on sealjuures 12,9 mm ning arvuti kaalub kokku 1,1 kilogrammi.

Rõhutati ka seda, et õhemaks, kergemaks ja stiilsemaks muutumise arvelt ei koonerdata kuskil – hoopis vastupidi, arvutid muutuvad seest aina võimsamaks ning paraneb ka akude vastupidavus.

Keskklass muutub ka võimsamaks ja stiilsemaks

Seda võime näha ka VivoBookide puhul, millest on nüüd väljas seni kõige kompaktsem mudel – VivoBook 14/15 (7,6% eelkäijast väiksem).

Hoolimata vähenenud massist ja suurusest tulevad viimased samuti viimase (kaheksanda) põlvkonna Inteli protsessorite ning soovi korral NVIDIA GeForce graafikakaartidega.

Asus Vivobook 2019. aasta “trendikama” värviga Coral Crush.Foto: Geenius.

Samuti on nüüd VivoBookide värvivalikus näiteks toon nimega Peacock Blue (paabulinnu sinine), mis peaks olenevalt nurgast ja valgusest värvitoone muutma.

Midagi igale mängurile

Lisaks tavalistele sülearvutitele näitas Asus ka tänavusi mänguritele mõeldud seadmeid, mille seast peaks endale leidma midagi nii harrastaja, professionaalne e-sportlane kui ka see, kes tahab lihtsalt parimat, mida raha pakkuda suudab.

Asus Mothership ehk teisaldatava klaviatuuriga ekraan.Foto: Geenius.

Just viimasele ostjale on mõeldud Asuse Republic of Gamers osakonna loodud Mothership. Tegu on praktiliselt ainult ekraaniga, kuna sülearvutile omane klaviatuur on sel seadmel eemaldatav, et soovi korral näiteks klaviatuuri asendit muuta või hoopis teise klaviatuuriga mängida.

Mothershipist oleme kirjutanud ka pikemalt siin.

Ajakirjaniku reisikulud tooteüritusele kattis Asus.

Märksõnad: , , ,

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses