Sülearvutid

Samsung esitleb 28. aprillil Galaxy Book Pro arvuteid, midagi on juba ka lekkinud

Pildil vanem mudel Galaxy Book Flex 13.

Rubriiki toetab

Ehkki Samsung sai aastaid tagasi kuulsaks oma esimeste üleni metallkorpusega üliõhukeste Galaxy sülearvutitega, on need viimasel ajal Eestis üsna tagasihoidlikult esindatud. Samsung siiski toodab ja arendab neid jõudsalt edasi ja täpselt nädala pärast peaks ilmselt avalikkusele esitletama kaht uut mudelit: Galaxy Book Pro ja Galaxy Book Pro 360. Esimesed lekked annavad aimu kahe arvuti stiilsest disainist ning natuke on teada ka sisu kohta.

Sammobile.com on avaldanud viimased lekked Samsungi uutest sülearvutitest, mis on äratuntavalt Samsungi notebook´id, allikaks tuntud lekkekonto @evleaks.

Ühendusi on uutel masinatel suurem valik: Galaxy Book Pro 360 pakub kahte USB-C porti, üht USB-A pesa ja HDMI ühendust välise monitoriga ühendamiseks või pildi nutitelerisse või projektorisse saatmiseks. Galaxy Book Pro-l on üks USB A port vähem. Protsessoriteks on ilmselt Inteli 11. põlvkonna esindajad, graafika toe tagab Intel Iris Xe.

Galaxy Book Pro tuleb välja kas ainult WiFi või lisaks ka LTE versioonina, Book Pro 360 aga kas ainult WiFi või lisaks ka 5G modemiga. Galaxy Pro 360 mudelil on kaasas ka Samsungi puutepliiats S Pen, nii nagu ka senistel Galaxy Book Flex arvutitel.

Kui Samsung Galaxy Book Pro on rohkem tavaline üliõhuke sülearvuti, siis Galaxy Book Pro 360 on kaks-ühes mudel, mida saab kasutada ekraani 360 kraadi keerates ka puutetundliku tahvelarvutina. Ekraanide suurused (diagonaalid) on mõlemal seerial kas 13,3 või 15,6 tolli, kasutatakse ilmselt OLED paneele.

GSM Arena on avaldanud ka Safety Korea sertifikaadid, kust uute Samsungi masinate kohta veel üht-teist teada saab.

Samsung Galaxy Book Pro ja Galaxy Book Pro 360 on mõlemad Samsungi tippmudelid ja ka hind on ilmselt sellele vastav. Praegu maksavad mõned Samsungi tippklassi ühukesed sülearvutid ligi 2000 eurot.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.