Sülearvutid

Steami beetaversioon jõudis ChromeOSi peale

Steami prooviversioon jõudis Chromebookidele.Foto: Shutterstock

Steam jõudis viimaks ChromeOSi peal proovimise faasi ning nüüd saavad kasutajad mängida platvormil ikoonilisi mänge nagu Portal 2, Half-Life 2 ja Witcher 3. Praegu on mängude valik veel võrdlemisi väike, kuid see peaks peagi suurenema.

Acer avalikustas oktoobris maailma esimese mänguri Chromebooki ning Steami tulek platvormile näitab, et mängijatele mõeldud Chromebookid on peagi reaalsus. Steami kasutamiseks peab seadmel olema vähemalt 11. generatsiooni Intel Core i5 või i7 protsessor ja minimaalselt 7 GB vahemälu.

Kuna tegu on beetaversiooniga, siis on see normaalne, kui kasutajatel ilmnevad Steami proovides mõned kokkujooksmised ja probleemid.

Beetaversiooni mänguvalikus on näiteks Team Fortress 2, Mirror’s Edge, Fallout 4, Dark Souls ja palju muud. Mängude nimekirja juures on välja toodud ka teadatuntud probleemid, mis mänge mängides võivad esineda ning nipid, kuidas neid tõrkeid lahendada. See annab veelgi aimust, et tegu on programmi prooviversiooniga.

Beetaversioonile eenev alfaversioon sai valmis selle aasta alguse poole ning siis sai käputäis kasutajaid proovida platvormil vaid paari mängu.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.