Uudis

Bose tegi pisikesed kõrvaklapid, mis ei ole mõeldud muusika kuulamiseks

Erinevat helitehnikat valmistav Bose on lisaks muule tuntud kvaliteetsete mürasummutavate kõrvaklappide poolest. Nüüd on firma valmis saanud pisikesed kõrvatropid, mis on mõeldud ainult mürasummutamise jaoks.

Näiteks peaksid uued klapid olema head õues oleva liiklusmüra blokeerimiseks, kuid üldiselt peaksid need aitama tagada vaikust ning seda sõltumata helidest. Üks võimalik kasutusviis klappidele võiks Bose’i hinnangul olla kaaslase tüütu norskamise vältimine.

Üllatavalt on klappide jaoks algatatud ühisrahastuskampaaniat platvormil Indiegogo. Üllatav on see põhjusel, et Bose on teatavasti juba pikka aega tegutsenud edukas ettevõte.

Põhjuseks on aga see, et selline tegevus on Bose’i jaoks sobiv viis turu katsetamiseks. Seega peaks kampaania näitama, kas inimestel on sellise toote vastu huvi olemas. Kui on, siis saab selle juba laiemale turule tuua.

Aku peaks klappidel kestma kaks ööd ning karp annab veel ühe öö jagu akut.

Lisaks sellele saab esimesed klapid inimestele katsetamiseks saata ning seejärel saab väike turu osa anda tagasisidet, mis lubab Bose’il toodet enne turule toomist täiendada.

Tundub, et huvi on olemas. Praeguse seisuga on klappide jaoks kaasatud juba peaaegu 440 000 dollarit, mis on märkimisväärselt enam firma algselt seatud 50 000 dollari suurusest eesmärgist.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.