Uudis

Cleveroni robotid on nüüd Ladina-Ameerika suuruselt kolmanda ettevõtte poodides

Eesti pakirobotite tootja Cleveron alustas koostööd suure Tšiili kaubamajade ketiga, mis hakkab veebipoest tellitud kaupa klientidele kaupluses robotite kaudu kätte andma.

Kaubamajade kett kuulub Falabella Gruppi, mis on suuruselt kolmas ettevõtte kogu Ladina-Ameerikas.

Cleveroni juhi Arno Küti sõnul on Ladina-Ameerika neile veel avastamata turg.

“Falabella soovib kasvada Ladina-Ameerika juhtivaimaks online ja offline jaemüügiplatvormiks ning kahtlemata on ta Cleveroni jaoks hea partner uues maailmajaos äri alustamiseks,” ütles Kütt.

Falabella on juba neljas ettevõte, kes viimaste nädalate jooksul Cleveroni klientide hulka lisanud. Mais teatati tegevuse alustamisest Uus-Meremaal, samuti said Cleveroni pakirobotid püsti Tšehhis ja Norras.

“Peagi saame ehk tõsimeeli öelda, et Viljandi robotid on vallutanud kogu maailma,” lausus Kütt.

Falabella võttis kasutusele pakiroboti Cleveron 402, mis paigaldati Los Dominicose ostukeskusesse Tšiili pealinnas Santiagos. Poeketi kliendid saavad teha oma ostud veebipoes, tellida pakid kauplusesse ja need siis poes asuvast pakirobotist ise tellimuse koodiga välja võtta.

Cleveron 402, mida saab paigaldada ka seina sisse nii, et nähtavale jääb ainult kasutajakonsool, kasutab veebiostude üleandmiseks poodides ka maailmakuulus moekaupade müüja Zara.

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses