Uudis

Edetabel: need on Eesti kõige suuremad YouTube’i kanalid

Suuruselt teiseks kanaliks on aga Estonianna. Foto: Kuvatõmmis/YouTube

YouTube platvormina on aina kasvamas ning seal on ka ohtralt kanaleid, mis on tehtud eestlaste või Eestis paiknevate, või siin paiknenud, inimeste poolt. SocialBlade on suurimad Eesti päritoluga kanalid ka ritta pannud.

Eesti suurimaks kanaliks on Life of Boris, millel on üle 1,1 miljoni jälgija. Miljoni jälgija piiri ületas Boris alles hiljuti, kuid on pärast seda kiiret kasvu jätkanud.

Suuruselt teiseks kanaliks on aga Estonianna, mil on artikli kirjutamise hetkel üle 750 000 jälgija ning kelle videoid on vaadatud üle 95 miljoni korra.

Kolmanda suurima kanali omanikus on Eesti ettevõte Creative Mobile, mil on pea 400 000 jälgijat ja kokku on üles laetud 120 videot.

Neljandalt kohalt leiab kanali ANTONplusANNA, mil on üle 340 000 jälgija ja üle 54 miljoni vaatamise, olles seega ka üks suurimate vaatamiste arvuga Eesti kanal.

Viiendale kohale on SocialBlade aga seadnud väidetavalt Eestis pärit kanali bubbiosity, mil on 336 000 jälgijat ja 20 videot, mis on kokku suutnud koguda 32 miljonit vaatamist.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.