Eesti firma muudab su vana kontorilaua moodsaks seisulauaks

Tänapäeval on populaarseks muutunud mootoritega lauad, mille taga saab püsti seista või soovi korral laua madalamaks muuta ning selle taga ka istuda. Selle asemel, et uusi mootoriga laudu toota, ehitab Eesti firma huvilise vanast lauast uue ja modernse seisulaua.

Seisuk pakub teenusena vana laua uueks muutmist, kus võetakse inimese vana lauaplaat ning kinnitatakse see uutele jalgadele, mis varustatud ka mootoriga ehk lauda saab üles või alla liigutada. Firma lehelt selgub, et valikus on nii kahe- kui ka kolmejalgne versioon.

“Teie praegune lauaplaat on unikaalne, kuid sellegipoolest saame Seisuki raami talle alla panna,” kirjutab firma oma lehel.

Vana laua uueks muutmine läheb maksma vähemalt 350 eurot, kolmejalgne laud maksab aga 550 eurot. Hindadele lisandub veel ka käibemaks.

Miks sellist lauda üldse vaja läheb?

Firma esindaja Markus Murruste sõnas Geeniusele, et enda olemasoleva laua nutikaks seisulauaks muutmisel on mitu eelist.

“Tõenäoliselt on olemasolev lauaplaat hoolikalt valitud ja sobib hästi kokku kontori/kodu sisekujundusega. Seega saab säästa aega, mis kuluks täiesti uue laua leidmisele. Valikus on nelja erinevat värvi jalgu, mistõttu leiab kindlasti olemasoleva lauaplaadiga kokkusobiva tooni,” sõnas ta.

Ta lisas, et tänapäeval on probleem ka see, et viskame liiga lihtsalt enda asju ära, selle asemel et neid natukene putitada ja anda neile uus hingamine. “Antud juhul on selline lähenemine soodsam ja loodussõbralikum, kui täiesti uue seisulaua soetamine.”

Ühe laua loomiseks kulub umbes 15 minutit ning täpsed nõuded lauaplaatidele leiab siit.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.