Uudis

Eesti idufirma Fractory kaasas investoritelt vähemalt miljon eurot

Fractory tegevjuht Martin Vares.

Eesti idufirma Fractory teatas täna suure investeeringu kaasamisest. Küll aga hoiab firma investeeringu summat kiivalt saladuses öeldes vaid, et see on seitsmekohaline number ehk minimaalselt miljon eurot.

Ettevõtte tegevjuhi Martin Varese sõnul ei soovi nad investeeringu täpset mahtu avaldada, kuna ei taha potentsiaalsetele konkurentidele anda mõista, kui palju on neil võimekust firma kasvatamiseks.

Fractory pakub tootmise allhanke optimeerimise tarkvaraplatvormi ning kaasatud raha plaanitakse kasutada firma kasvatamiseks ning laiendamiseks. Põhifookus on hetkel Ühendkuningriigi turul, kuhu firma laienes alles hiljuti.

Varese sõnul suurendavad nad Ühendkuninriigi tiimi ning järgnevate kuude jooksul kahekordistavad arendajate osakaalu firmas, lisaks palgatakse juurde ka müügiga tegelevad inimesi. Tegevjuhi kinnitusel jääb arendustiim Eestisse.

Raundis osalesid Trind Ventures, United Angels VC, Contriber Ventures, Spring Capital ning senised investorid Startup Wise Guys, ja Nordic Angel Program.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.