Uudis

Eesti idufirma loodud uuendusliku tarkvara esimesed suured võidud Euroopas

Barking OÜ äriarenduse juht Mikk Moses ja Auto-Spa kontserni esindajad Poolas esimest Wwwash platvormiga varustatud pesulat testimas.

Kesk- ja Ida-Euroopa suurimat iseteeninduslike autopesulate võrku ehitav Auto-Spa võtab kasutusele Eesti idufirma Barking tehtud IoT (internet of things) tarkvara Poolas, Tšehhis ja Ukrainas.

Wwwash.com on Barkingu välja arendatud rakendus, mis võimaldab ükskõik millise iseteenindus- või automaatpesula ühendamist pilve, pakkudes autopesulate jaoks mitmeid uuenduslikke funktsioone. Sealhulgas annab uus rakendus pesulaomanikele võimaluse erinevaid lojaalsusprogramme hallata, müügiandmeid analüüsida ning seeläbi efektiivsemalt müüki korraldada ja tulu kasvatada.

Barkingu äriarendusjuhi Mikk Mosese sõnul on koostöö niivõrd suure kontserniga hindamatu väärtusega. “Auto-Spa on lähiaastate eesmärgiks võtnud üles ehitada suurim Kesk- ja Ida-Euroopa iseteeninduslike autopesulate võrk. See, et Auto-Spa esimesed 65 autopesulat ning 251 pesukohta saavad Wwwash platvormi ühendatud juba oktoobri alguseks, räägib enda eest ning annab aimu sellest, et koostöö alustamine on suur samm saamaks Kesk- ja Ida-Euroopa turuliidriks autopesulatele mõeldud IoT lahenduste valdkonnas.”

Moses lisab, et kogu Barkingu tiim on väga põnevil, et just Auto-Spa on nende esimene suur koostööpartner antud vallas. “Tegemist on väga ambitsioonika ja kiiresti areneva ettevõttega.
Auto-Spa on oma strateegiliseks eesmärgiks võtnud 3-4 aasta jooksul uut tehnoloogilist lahendust umbes 2000 Kesk – ja Ida-Euroopa pesulas rakendada.”

Barking on 2015. aastal loodud mobiilirakendus, mis annab autojuhtidele võimaluse parkida seni avalikkusele suletud olnud parkimiskohtadele soodsamate hindadega. Hiljuti lanseeritud bränd Wwwash on aga esimene IoT tarkvara lahendus autopesulatele. Eestis kasutavad Wwwash.com platvormi kõik Olerex automaatpesulad ja Mündipesula iseteeninduspesulad.

Märksõnad: , , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.