Uudis

Elisa tõstab alates maikuust mitmete teenuste hindu

Foto: Postimees/Scanpix

Alates 1. maist tõstab Elisa osadel klientidel TV-teenuste, kaabelinterneti ja mobiilse andmeside hindasid.

Kaabelklientide suurimaks muudatuseks on kõikide Klassik TV-pakettide kuutasu suurenemine 1,99 euro võrra. Kõige odavam Klassik-TV pakett maksis varem 2,99 eurot, nüüd aga hakkab see alates 1. maist maksma 4,98 eurot.

Kaabelinterneti hinnad tõusevad

Tõusevad ka kaabelinterneti hinnad, mille kuutasu suureneb osadel klientidel 1-2 euro võrra, sõltuvalt paketist. Kõik kliendid, kes on muudatusest mõjutatud, saavad selle kohta ka teavituse.

“Elisa on viimase kahe aastaga laiendanud ka koduinterneti kaablivõrku kümnetele tuhandetele klientidele ja lisaks oleme optikavõrgu võimekust lisanud üle Eesti ligi 15 000 majapidamisele,” ütles Elisa pressiteates.

Tänavu alustatud arendustöödega toome veel üle 100 000 majapidamisele üle Eesti ligipääsu kiirele internetile ja rajame juurde vähemalt 400 kilomeetrit optikavõrku. Sellega seoses uuendame kaabelinterneti klientidel vanu pakette ning tõstame neis alla- ning üleslaadimiskiirusi, et tagada kvaliteetne kasutuskogemus.”

Mobiilipakettide hinnatõusust on Elisa sõnul mõjutatud umbes 10% klientidest. “Uuendus puudutab umbes 10 protsenti Elisa klientidest, kellel olid uuendamist vajavad, ainult Eesti-sisese mahuga paketid ja selle käigus lisandus kõigile juurde Euroopa Liidus, Norras, Islandil, Liechtensteinis ja Fääri saartel kasutamiseks 2 GB internetimahtu.”

Hinnatõusu lubatakse kompenseerida kvaliteediga

“Soovides jätkuvalt pakkuda ka oma TV-klientidele parimat TV vaatamise kogemust, oleme võtnud vastu otsuse ühtlustada vanade TV-pakettide hinnatasemed. Oleme teinud oma kanalivalikut sisukamaks ja kõik populaarsemad kanalid on nüüd HD-kvaliteedis,” annab Elisa teada.

“Aasta aastalt on kasvanud TV-teenustega seotud kulud, sest soovime oma klientidele jätkuvalt pakkuda parimat TV vaatamise kogemust, mis hõlmab endas nii lineaartelevisiooni, kui moodsaid teenuseid nagu temaatilised maailmad, järelvaatamine ja Elisa Elamuse klientidele pakutav eksklusiivne kodumaiste seriaalide eelvaatamine.”

Kõigil Elisa Klassik TV-paketi kasutajatel on võimalik teha tasuta paketivahetus ja hakata kasutama Elisa Elamus TV-teenust. Elisa sõnul tuleb paketivahetuseks tuleb vaid neneda ühendust võtta ja leppida kokku tasuta tehniku visiidi aeg.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.