Uudis

Esmamuljed: 5 asja, mida pead teadma OnePlus 7T kohta

OnePlus 7T juhuslikult koos ühe õunaga Eesti sügises.

Mul on teist päeva käes eile välja kuulutatud OnePlus 7T ning ma oskan pärast selle põgusat kasutamist öelda viis asja, mis on mulle silma jäänud.

1. Uus Android

OnePlus 7T on esimene telefon, millel on karbist välja võttes Android 10 peal. Varem on saanud selle tarkvarauuendusega ametlikult Google’i Pixel telefonid, Essential Phone ja OnePlus 7 ja 7 Pro.

Android 10 kõigi uute võimaluste avastamisega aga läheb mul veel aega, sellest pikemalt teinekord. nagu ikka, OnePlus ei ole Androidi just üleliia palju muutnud ja esmapilgul tundub kõik üsna maitsekas olema, samuti ei hakka silma mingeid ebavajalike äppide mäed.

2. Uus ekraan

Üheks kõige tuntavamaks uuenduseks on 90 Hz värskendussagedusega ekraan ja see on selge edasiminek. Kui oled juba 90 Hz ekraani peale läinud, siis on raske sealt tagasi tulla, see on üks selliseid asju. Olles ise OnePlus 7 Pro kasutaja ja sellega juba ära harjunud, siis samas midagi uskumatut see pole.

OnePlus on alati tahtnud olla väga väga kiire telefon ja tõesti, kõik toimub silmapilgutusega. Näotuvastus? Töötab väga kiiresti. Ekraanisisene sõrmejäljelugeja? Sellega on veider asi. Juba OnePlus 7 Prol oli see uskumatult kiire ja nii on see ka nüüd, aga nüüd on lisatud sellele ekraanitausta animatsioon. Nagu mulle OnePlusi esindaja ütles, siis selleks, et kohtumine avaekraaniga poleks “PÕMM!” nii järsk. Minu poolest see võib olla järsk. Veider valik, aga no okei, ega see ei sega ka.

3. Kaamera on tõesti hea

Ma kiitsin juba OnePlus 7T kaamerat kui väga head ja esimesel pilgul tundub 7T kaamera olema täpselt sama hea. Mingeid väga olulisi uuendusi uuendusi silma ei hakka, üheks asjaks on ehk natukene parem makropiltide tegemise võimalus, kui see sind huvitab.

See tegelane oli umbes 3 mm pikk.

4. Kiirlaadimine

telefoni üldine koostekvaliteet on endiselt väga premium, selle taga- ja esiküljel on kasutatud klaasi, aga tagaküljel see pole enam nii läikiv. Kaamerakühm on olemas ja tuntav, aga see on vähemalt keskel, mis tagab tasakaalu, nii et laua peal hoides see ei hakka loperdama, isegi siis, kui äärele survet avaldada natukene.

Uus Warp Charge 30T kiirlaadmine tundub olema ikka väga kiire, nii et 50% telefonist saab täis laetud vähem kui poole tunniga. Terve aku laadmine võtab umbes tunni. Selle koha pealt kavatsen veel OnePlus 7 Pro ja OnePlus 7T ühele joonele panna. Akukestvusest on veel vara rääkida.

5. Palju see maksma hakkab?

Kõik see oleks vaja nüüd hinnaga konteksti panna, aga seda me veel ei tea. Mis oleks aus hind selle telefoni eest? Ma ütleks, et kui see hakkab maksma alla 700 euro, siis on OnePlus teinud telefoni, mida ma automaatselt kõigile soovitaksin. Ootame aga hinna ära ja vaatame, mida pakub hiljem OnePlus 7T Pro, mis lekete järgi nii palju uuendusi ei saa.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.