Uudis

Instagramis on tänasest rohkem reklaami, influencerite postitusi saab uudisvoogu osta

Instagram pakub tänasest võimalust influencerite ehk suunamudijate tasulisi postitusi kasutajate uudisvoogu nähtavale osta isegi siis, kui nad konkreetset influencerit ei jälgi.

Instagram kirjutab oma vastavas teates, et reklaamikliendid on neilt ammu soovinud võimalust influenceritega tehtud tasulisi “koostöid” laiemalt reklaamida ning suruda neid ka kasutajate uudisvoogu ning story’de hulka. Nüüd on see võimalus olemas.

Nad toetuvad oma teates uuringule, mille kohaselt ütleb 68 protsenti inimestest, et nad on tulnud Instagrami just sisuloojatega suhtlema. Nüüd saavad makstud sisuloojad siis ka kasutjatega suhelda, sihtides täpselt inimesi, kelle uudisvoogu nad tahavad oma postitusi ka sisse osta.

Neid reklaame saab muidugi mõõta ja kampaaniaid optimeerida, selle jaoks on tööriistad olemas. Kui kasutaja voogu ilmub tasutud reklaampostitus mõnelt influencerilt, on selle juures ka vastav märge, et tegu on reklaamiga.

Et uuest võimalusest kasu lõigata, peavad sisuloojad esmalt selle võimaluse oma kontol sisse lülitama. Seejärel näevad nendega koostööd tegevad ettevõtted oma Ads Manageris võimalust influencerite postitusi reklaamima hakata.

Täpsemad juhendid selleks asuvad siin.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.