Uudis

Keegi ei taha Eesti Facebooki kasutajaid aidata: mille osas nõu vajatakse?

Facebook pakub kasutajatele võimalust küsida avalikust foorumist abi. Seda on teinud ka eestlased, kuid aitajaid sealt just ülemäära ei leia.

Eestlased, kelle tunneb ära, kuna küsimused on tihtilugu esitatud eesti keeles ning eesti nimedega inimeste poolt, samuti on tihtilugu küsimused seotud Eesti ettevõtetega, on abi palunud väga erinevate teemade osas, kohati eesti keeles, kohati on üritatud seda teha inglise keeles.

Viimasel ajal postitatud abipalvetest pole aga vastust saanud ükski, seega on jäänud kasutajad probleemidega võitlema omapäi.

Kuid mida eestlased Facebooki käest küsivad ja millega abi vajavad?

Uurides viimase aja postitusi on näha, et näiteks üks kasutaja uurib, kuidas saab kustutatud vestlust taastada, kusjuures asjaga on kiire ja seda illustreerib ka kolm hüüumärki. Lisaks on kasutajatel probleeme olnud võltskontodega, kus keegi on teinud nende profiilile sarnase konto, samuti on ühel kasutajal olnud mure sellega, et videol küll heli on, kuid pilt on kaduma läinud.

Mitmed kasutajad on märkinud ka probleeme lehtedele ja üleüldse Facebooki postitamisega, kus see mingil põhjusel võimalik pole olnud.

Üks kasutaja toob välja aga probleemi, kus ta kontole on tekkinud vale nimi ning ta tahab teada, kuidas seda tagasi muuta.

Kuidas Facebooki käest abi saab?

Nagu näha, siis abivajajaid väga aidata ei soovita. Seega on kõige mõistlikum abi saamiseks oma probleem sisse lüüa mõnda otsingumootorisse ja uurida teiste sarnaseid kogemusi.

Kui probleemid on aga konkreetse konto või postitusega, siis saab avada rippmenüü ja sealt konto või postituse raporteerida, mille abil saab Facebook asjast otse teada.

Märksõnad: ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.