Uudis

Kiireid ja ägedaid tööotsi lubav idufirma sisenes Eesti turule

Treameri äpp näab välja selline.

Soomlaste tööampsufirma Treamer sisenes Eesti turule, pakkudes võimalust teha mugavalt ja paindlikult tööampse. Firma iseloomustab end kui sinu digitaalselt talendiagenti, mille äpp annab sulle teada, kui saadaval on mõni tööots, mis võiks just nimelt sulle sobida.

Eesti on esimene riik, kuhu Treamer laieneb. Eestis on varem selliseid tööampsuäppe ja idufirmasid olnud. Kõige tuntumad neist on olnud ilmselt GoWorkaBit ja Jobbatical, kuigi viimane on enda fookust muutnud.

Soome firma äpp lubab sul filtreerida endale sobivaid tööpakkumisi ja lasta neid otse endale ka teha. Samuti saab läbi Treameri äpi endale töötajaid otsida.

Tasumine ja suhtlus tööandjaga käib läbi äpi või veebikeskkonna ning Treamer reklaamib, et see vabastab nii tööotsija kui ka -andja tüütust bürokraatiast ja asjaajamisest.

Kui promomaterjalid lubavad glamuurseid ja ägedaid tööotsi, siis täna on valik äpis veel väga tavapärane. Üleval on kõigest mõned töökuulutused, mis ilmselt on Eesti tööportaalides kogu aeg üleval ja mingit põnevat üllatust sealt ei leia.

Olerexi kassasse otsitakse inimesi, Prisma vajab kärupaigaldaja-taaraautomaadi operaatorit ja mõned inimesed on Maxima kassadest ka puudu.

Äpp on saadaval nii Androidile kui ka iPhone’ile.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.