Uudis

Kliente ninapidi vedanud Reset.ee pani uksed ootamatult kinni

Kuvatõmmis Reset.ee e-poest, kui see veel tegutses.Foto: Kuvatõmmis

Tarbijakaitse ja tehnilise järelvalve amet (TTJA) annab teada, et täna on ametile laekunud mitmeid teateid tarbijatelt, kes ei saa enam Reset Eesti OÜ-ga telefoni teel kontakti ning samuti on suletud ettevõtte kontori uksed.

Reset Eesti OÜ on esitanud äriregistrile avalduse veebilehe www.reset.ee ja telefoninumbri +3726007755 kustutamiseks ning muutnud osaühingu aadressi.

Reset.ee e-pood on olnud alates eelmisest aastast ameti mustas nimekirjas, kuna ei täida seadusest tulenevaid kohustusi. Amet märgib (ja sama on kinnitanud ka Geeniusele kirjutanud lugejad), et pood ei tarni kaupa ning ei tagasta mõistliku aja jooksul raha.

Alates 23.01.2020 ehk eelmise sunniraha määramisest tänaseni on TTJA-le laekunud kokku 65 tarbija pöördumist. Seetõttu otsustas TTJA määrata Reset Eesti OÜ-le kolmandat korda sunniraha, sel korral summas 6 500 eurot.

“TTJA uurib asjaolusid, kuid arvestades tarbijate pöördumiste arvu, olge reset.ee veebipoest ostmisega ettevaatlikud,” märgib TTJA Facebookis.

Äriregistri andmeil lausub ettevõttel ka 24 000 eurone maksuvõlg.

Hea lugeja! Kas oled midagi Reseti e-poest tellinud ja pole siiani seda kätte saanud? Anna meile oma kogemusest teada aadressil vihje@geenius.ee.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.