Uudis

Lugeja küsib, Telia selgitab: miks firma veebipood pakub odavalt telefone, mida tegelikult keegi osta ei saa?

Geeniuse poole pöördus lugeja, kes tundis nördimust, et Telia näitab veebipoes telefonide lõpumüügi valiku all lisaks odavamatele telefonidele ka seadmeid, mis on tegelikult juba otsas või mida lihtsalt veebipoest tellida ei saa. Firma sõnul on asjas süüdi viga.

Marina Bachmann Teliast selgitas, et hetkel on Telia e-poes tehniline viga, mille tõttu kuvatakse kliendile tooteid, mis asuvad Telia tehnikute ladudes ja mida tellida ei saa. “Tegeleme vea parandamisega ja palume vabandust ebamugavuste pärast,” lisas ta.

Ta selgitas, et lisaks lõpumüügil olevatele toodetele, mida kliendil on võimalik e-poest soetada, kuvatakse e-poes ka esinduste ladudes olevad tooted, mida klient saab huvi korral tellida esinduse kaudu ning vastav märge on toote kõrval olemas.

“Lisaks juhul, kui toode on e-poes kliendi poolt broneeritud, kuid klient ei ole veel oma tellimust lõpuni vormistatud, on see toode teisele kliendile nähtav. Kui klient ei vormista oma tellimust lõpuni, siis järgmine klient saab seda soetada,” lausus ta.

Hetkel võib e-poes näha, et müügil oleks justkui Nokia 8, millega saab kaasa ka 3310, kuid samas kuvatakse ka seda, et toode on läbi müüdud.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.