Uudis

Microsoft Eesti uueks juhiks sai Mart Mäe

Tänasest on Microsoft Eesti uueks juhiks Mart Mäe. Uuel positsioonil on Mäe eesmärkideks Microsofti pilveteenuste osakaalu suurendamine turul ning klientide edukas digitaliseerimine.

Mart Mäe asendab Hristo Manovi, kes tegutses Microsoft Eesti juhina 2017. aasta detsembrini. Hristo jätkab Baltikumi ja Balkanimaade regionaalse juhina.

Mäel on 12-aastane juhtimiskogemus just äri ja tehnoloogia valdkonnast, olles loonud oma PwCs töötamise aegadel mitmeid IT- ja ärikonsultatsiooni osakondi ning teenuseid.

Ühtlasi aitas ta juhendada muudatusi CGI pakkumistes, mis muutsid tehnoloogilise lähenemisnurga kliendile personaalsemaks. Oma karjääri vältel PwCs ja CGIs nõustas ta Eesti suurimaid ettevõtteid ning organisatsioone, aidates neil oma äri- ja tehnoloogiaalased väljakutsed edukalt ületada.

“Tänasel päeval otsivad ettevõtjad uusi ideid ja võimalusi oma äri edendamiseks ning viise, kuidas uuel digitaalajastul konkurentsivõimeliseks jääda. Ma südamest usun, et tehnoloogia aitab ettevõtjatel need väljakutseid ületada,” lausus ta.

“Microsoft teeb koostööd oma klientide ja partneritega ükskõik mis valdkonnast, aidates neil kiiremini areneda digitaalseteks ettevõteteks. Microsoft pakub võimalusi, mis aitavad lahendada ettevõtete raskusi ning murekohti ja see on põhjuseks, miks ma astun Microsofti ridadesse niivõrd suure põnevusega – et saaksin toetada Eesti organisatsioone nende digitaliseerumise teekonnal,” sõnas Mäe.

Mäe on lõpetanud IT Kolledži ja tal on tehnikateaduse magistrikraad Tallinna ülikoolist.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.