Uudis

Microsoft sai valmis uue nutiekraani, mis peaks iga koosolekuruumi lahedamaks muutma

Microsoft näitas uue põlvkonna nutiekraani Surface Hub 2, mis on mõeldud konverentsiruumidesse esitluse pidamiseks ja koosolekute läbiviimiseks, kirjutab The Verge.

Kui eelmise põlvkonna Surface Hub, mida tutvustati 2016. aastal, oli 55- javõi 84-tollise ekraaniga ning 4K-resolutsiooniga, siis uus ekraan on veidi väiksema 50,5-tollise resolutsiooniga ning väidetavalt suudab kuvada paremat pilti kui 4K. Lisaks on ekraanil üliõhukesed servad.

Uut ekraani on võimalik kasutada nii horisontaalses kui ka vertikaalses asendis ning selle keeramisel kohandatakse automaatselt ka kuvatavat sisu.

Tarkvara poole pealt kasutatakse Windows 10 operatsioonisüsteemi, millel on mitmeid spetsiaalseid lisafunktsioone. Näiteks on võimalus kasutajaid tuvastada ekraani sisse ehitatud sõrmejäljelugejaga.

Microsoft soovib lisada paindlikkust ka sellega, et võimaldab ekraane seinale üksteise kõrvale asetades kuvatava pildi pinna üheks liita. Spetsiaalsete kinnituste väljatöötamiseks tehakse koostööd erinevate ettevõtetega.

Hinna osas ei ole Microsoft veel konkreetseid numbreid välja käinud, kuid lubab, et see saab olema konkurentsis teiste sarnaste toodetega.

Samuti pole teada ka täpset turule tuleku aega, kuid ettevõtte sõnul peaks see juhtuma 2019. aastal.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.