Online.ee uus omanik lubab muredele lahendust: kinnitame, et ei ole klientide juurdepääsu teadlikult piiranud

hot.ee_.png
Kunagine hot.ee keskkond.

Selle nädala teisipäeval liikus Online.ee keskkond Telia käest Fjordmail Technologies ASi omandusse. Omanikuvahetus tõi kaasa aga tehnilisi probleeme ja paljud kliendid ei saanud oma meilikontole ligi.

Telia saatis neljapäeva lõunal välja teate, kus lubati klientidele, et Online.ee asjus saab tuge ka Telia esindustes. Hiljem tuli läbi Telia pressiosakonna teade ka Online.ee uuelt omanikult, kus lubatakse muredele lahendust.

Fjordmail Technologiesi tegevjuht Håvard Langmoen kinnitas, et kõik Online.ee-ga seotud kliendimured jõuavad ettevõtteni läbi tugikanalite ning kõigi muredega tegeleb ettevõtte Eesti klienditeenindus.

“Oleme teadlikud, et Online.ee uuele platvormile üleminekuga seoses on tekkinud erinevaid küsimusi ja tehnilisi muresid, näiteks nagu meilikontole sisselogimine või kontole pääsemine erinevatest seadmetest,” ütles Langmoen. “Samuti saame kinnitada, et me ei ole teadlikult piiranud klientide juurdepääsu oma kontodele. Teame, kui olulised on meie kasutajate jaoks e-posti kontod ning teeme kõik endast oleneva, et kõik kliendid saaksid nendele juurdepääsu. Vabandame siiralt klientide ees võimalike ebamugavuste pärast.”

Langmoeni sõnul on ettevõttel Eestis spetsiaalne klienditoe meeskond, kellega saab ühendust e-posti teel support@online.ee või veebilehe online.ee kaudu.

“Kuigi tuhanded kliendid on juba abi saanud, on iga uus sisselogimisprobleemiga juhtum liiast. Töötame üheaegselt nii struktuursete lahenduste kui üksikjuhtumite kallal. Mõistame täielikult klientide pettumust ja loodame kõik küsimused kiiresti lahendada. Täname kõiki kliente kannatlikkuse ja mõistmise eest sel hektilisel perioodil,” lisas Langmoen.

Uus omanik teeb ka teenuse tasuliseks: Online.ee kasutamine maksab alates 5. septembrist 4,99 eurot kuus.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.