Uudis

Resetist järelmaksuga ostnud ja kaubata jäänud kliendid ei pea järelmaksu lõpuni maksma

Reset.ee e-pood, kui see veel tegutses.

Pankrotiavalduse sisse andnud ja e-poe sulgenud Reseti klientidele on tulnud üks hea uudis. Kui varem märkis tarbijakaitse ja tehnilise järelvalve amet, et järelmaksuga Resetist ostnud kliendid peavad järelmaksu lõpuni maksma, isegi kui kaupa pole kätte saadud, siis tegelikult see nii päris pole.

“Vahepeal on Reset Eesti OÜ muutnud äriregistris oma ärinime ning uueks ärinimeks on OÜ HHLP. Tänaseks on saanud siiski selgeks, et kui tarbija ostis kauba järelmaksuga, aga ei ole veel kaupa kätte saanud, siis saab ta lepingust taganeda,” kirjutab amet oma Facebooki lehel.

Selleks tuleb esitada taganemisavaldus OÜ HHLP-le (märkida ära, et endisele Reset Eesti OÜ-le) ning saata see nii aadressile info@reset.ee kui ka hhlpcompany@gmail.com. Seejärel tuleb taganemisavalduse koopia edastada tarbijakrediidi pakkujale, kes TTJA info kohaselt on ESTO AS.

Kui aga kaup on ostetud kohe välja ja kaup pole kohale tulnud ega raha tagastatud, siis tuleb esitada oma nõue pankrotimenetluse raames.

Selleks tuleks jälgida veebilehte www.ametlikudteadaanded.ee ning vaadata, kas Reset Eesti OÜ on pankrotiavalduse esitanud. Pankrotimenetluse algatamise teates on kirjas pankrotiavalduse läbivaatamise aeg ja koht. Hiljem avaldatakse samal veebilehel pankrotihalduri kontaktid, kellele saavad võlausaldajad oma nõuetest teada anda.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.