Uudis

Tänasest sa Taxify’st enam taksosid või privaatjuhte valida ei saa

Alates tänasest kehtivad Taxify rakenduses privaatjuhtidele ja taksojuhtidele Tallinnas samad hinnad ja kvaliteedinõuded. Lisaks kasutavad kõik Taxify juhid hinna arvutamiseks äpimeetrit ja kviitung saadetakse kliendile alati e-posti teel.

Äsja vastuvõetud uus ühistranspordiseadus võrdsustas privaatjuhtidele ja taksodele kehtivad reeglid. Sellega seoses on senised Private ja Taxi kategooriad ühendatud ühiseks Taxify kategooriaks. Lisaks muutus senine PrivateUp kategooria nimetus Premiumiks, kus on ruumikad ja esinduslikud autod.

Taxify arendusjuhi Martin Villigu sõnul vähenevad uue ühendatud Taxify kategooriaga autode ettesõiduajad ning rakenduse kasutamine muutub klientide jaoks lihtsamaks. “Nüüdsest ei pea kliendid enam meeles pidama, kas tšekk tuleb küsida juhilt autos või saadetakse see e-postiga. Iga klient saab garanteeritult sõidu kokkuvõtte oma profiilis määratud e-posti aadressile,” lisas Villig. Oluline muudatus on Villigu sõnul ka platvormi ühtlustamine: “Kõikidel taksodel ja privaatjuhtidel on nüüdsest samad hinnad ja kvaliteedinõuded, lisaks kasvab uue süsteemiga taksojuhtide teenistus efektiivsuse ja täiendavate boonuste arvelt.”

Uunenenud Taxify äpis on kliendile järgnevad valikud:
Taxify – Tallinna soodsaim sõiduteenus, kuni 13 aastat vanad sõidukid. Baashinnad €0.99 start, €0.35/km + ajatariif €0.10/minut. Ajatariif rakendub terve sõidu vältel.
Premium – Ruumikad ja esinduslikud sõidukid, top 10% autopargist. Baashinnad €2.29 start, €0.45km + ajatariif €0.13/minut. Ajatariif rakendub terve sõidu vältel.
XL – Bussiteenus kuni kuuele kliendile. Hinnad €3.00 start, €0.60 km ja ajatariif €0.2/minut. Ajatariif rakendub terve sõidu vältel.
Tesla – Tesla elektriautod. Baashinnad €3.20 start, €0.60 km ja ajatariif €0.25/minut. Ajatariif rakendub terve sõidu vältel.

Selleks, et kutsuda tipptundidel rohkem juhte sõitma ja iga klient saaks soovi korral auto, kasutab Taxify vajadusel dünaamilist hinnastamist. Hinnakordaja muutub dünaamiliselt ja kehtib seni, kuniks kasvanud nõudlus on taas stabiliseerunud. “Hinnakordaja kasutamine varasemaga võrreldes ei tõuse. Oleme dünaamilist hinnastamist samal kujul rakendanud üle aasta ja kliendid on sellega kenasti harjunud. Eesmärk on pakkuda kliendile autot igal ajahetkel” selgitas Villig.

Märksõnad: ,

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses